O projektu

Za stránkou České úspěchy stojí spolek Vlastenci.cz. Jejím cílem je, jak název napovídá, schraňovat příspěvky a odkazy o českých úspěších, rekordech, vynálezech nebo zajímavostech. A to ať už jde o úspěchy sportovní, vědecké, v oblasti průmyslu nebo kultury… zkrátka vše, co Češi ve světě udělali dobrého. Mezi příspěvky se ale objevují i zmínky o důležitých výročích, nebo zamyšlení nad současnými problémy.

Primárním zdrojem pro stránku České úspěchy je facebooková stránka spolku Vlastenci.cz, z níž příspěvky automaticky vybíráme a čas od času upravujeme a doplňujeme. Facebook nedokáže ideálně archivovat obsah stránek, proto tato stránka budiž i jistým způsobem archivem naší facebookové činnosti. Z toho důvodu mohou některé příspěvky vypadat polovičatě, stačí je ale rozkliknout a následovat odkaz uvnitř. Jednotlivé příspěvky třídíme pomocí témat či štítků, takže v nich lze zpětně vyhledávat, stačí kliknout sem.

Děláme i další projekty. Chcete-li se dozvědět něco o našem spolku Vlastenci.cz, běžte na naše stránky. Pro informace z české vlastivědy, navštivte na náš server Vlast.cz. Máme i svůj názorový časopis České pohledy a samozřejmě mnoho naleznete i na našem Facebooku zde.

Narazili jste na zajímavý český úspěch, který zde chybí? Kontaktovat nás můžete na Facebooku nebo na e-mailové adrese info /zavináč/ vlastenci. cz

Děkujeme za návštěvu a snad se vám České úspěchy líbí. Třeba také přispějete. 🙂

Petr Štěpán, Vlastenci.cz, z. s.

krouzek2_400x400